Bölge
Germany

RENZ Deutschland
Chr. Renz GmbH Rechbergstraße 44
73540  Heubach
Germany

Açılış saattleri
Mo-Fr 08:00-17:00

Tel. +49 (0) 7173 186 0
Fax +49 (0) 7173 186 86
mail@renz.com
www.renz.com

Lütfen aşağıdakilerden birini seçiniz.
  • Uzman
  • Teknik Servis
  • Finans ve Muhasebe / BT / İnsan Kaynakları
  • Uluslararası Satış İhracat
  • Satış - Ofis Cihazları
  • Lojistik
  • Satınalma / Tedarik
  • Pazarlama
  • Satış - Profesyonel Cihazlar

Raphael Barth
Geschäftsführer
Managing Director

Tel. +49 (0)7173 186 0
Fax +49 (0)7173 12 39 3

Michael Schubert
Geschäftsführer
Managing Director

Tel. +49 (0)7173 186 0
Fax +49 (0)7173 12 39 3

Elisa Schwed
Management- und Projektsupport

Tel. +49 (0)7173 / 186 141
Fax +49 (0)7173 / 123 93
schwed@renz.com

Tatjana Hasert
Versand Inland + EU
Domestic shipping + EU

Tel. +49 (0)7173 186 72
Fax +49 (0)7173 186 95
hasert@renz.com

Anika Bullinger
Versand Export
Shipping export

Tel. +49 (0)7173 186 132
Fax +49 (0)7173 186 86
bullinger@renz.com

Werner Schmidt
Technik / Service
Technical manager and service

Tel. +49 (0)7173 186 500
Fax +49 (0)7173 186 97
service@renz.com

Thomas Alter
Service

Tel. +49 (0)7173 186 47
Fax +49 (0)7173 186 86
service@renz.com

Björn Mangold
Einkauf
Purchasing

Tel. +49 (0)7173 186 51
Fax +49 (0)7173 120 76
mangold@renz.com

Jochen Heinz
IT / Organisation / Kostenrechnung
IT / organization / costing

Tel. +49 (0)7173 186 19
Fax +49 (0)7173 123 93
heinz@renz.com

Irene Wallner
Bilanzbuchhalterin
Accountant

Tel. +49 (0)7173 186 26
Fax +49 (0)7173 186 1126
wallner@renz.com

Artur Syga
Finance / Accounting

Tel. +49 (0)7173 186 74
Fax +49 (0)7173 123 93
syga@renz.com

Maximilian Rottler
IT

Tel. +49 (0)7173 186 142
Fax +49 (0)7173 123 93
m.rottler@renz.com

Alexander Geller
Marketing Manager

Tel. +49 (0)7173 186 62
Fax +49 (0)7173 186 86
geller@renz.com

Marion Schubert
Marketing / Public relations

Tel. +49 (0)7173 186 31
Fax +49 (0)7173 186 86
marion.schubert@renz.com

Silvia Sawitza
Auftragsbearbeitung
Order processing

Tel. +49 (0)7173 186 66
Fax +49 (0)7173 186 86
sawitza@renz.com

Jakob Plett
Area Sales Manager
Eastern Europe

Tel. +49 (0)7173 186 221
Fax +49 (0)7173 186 86
plett@renz.com

Manfred Vogler
Verkaufsleitung
Sales manager

Tel. +49 (0)7173 186 42
M. +49 (0)173 7250 968
Fax +49 (0)7173 186 86
vogler@renz.com

Patrick Mühlbacher
Verkauf Grafische Systeme Inland

Tel. +49 (0)7173 186 146
Fax +49 (0)7173 186 86
muehlbacher@renz.com

Thomas Reinhard
Manager Office Systems

Tel. +49 (0)7173 186 52
M. +49 (0)173 7250 966
Fax +49 (0)7173 186 86
reinhard@renz.com

Larissa Penner
Auftragsbearbeitung
Order processing

Tel. +49 (0)7173 186 63
Fax +49 (0)7173 186 86
penner@renz.com

Ulrike Bock
Auftragsbearbeitung
Order processing

Tel. +49 (0)7173 186 91
Fax +49 (0)7173 186 86
bock@renz.com