Delme : DTP 340 A

Hızlı ve sağlam, ağır işlere elverişli, yarıotomatik, desktop punching machine. Very versatile machine for all types of book and calendar punching production up to 340 mm in width.
more..

Delme : Punch 500 ES

Dahili mikro anahtarlı, ağır hizmet tipi, profesyonel punç makinesi. Genişliği 500 mm'ye kadar her tür kitap ve takvim delme için çok yönlü makine.
more..

Delme : Punch 700

Geniş formatlı, dayanıklı, profesyonel, zemin dikiş makinası. 700 mm genişliğe kadar her türlü kitap ve takvim delme için çok yönlü bir makine.
more..

Delme : AP 360 Digital

Ağır hizmet tipi, yüksek hızlı, profesyonel, otomatik, zemin ayaklı, otomatik delme makinesi. 360 mm genişliğe kadar kitap ve takvim delme için.
more..

Delme : AP 360-120 DIGI BL-BL

Ağır hizmet tipi, yüksek hızlı, profesyonel, otomatik, zemin ayaklı otomatik delgeçleme makinası. Defter ve takvim delme işlemi için. 360 mm genişliğe kadar delikli ürün için yerleşik ofset toplama istasyonu.
more..

Delme : ProPunch 36 - 110/150

Ağır hizmet tipi, yüksek hızlı, profesyonel, otomatik, zemin ayaklı otomatik delgeçleme makinası. 360 mm genişliğe kadar kitap ve takvim delme için.
more..

Delme : ProPunch 50 - 110/150

Ağır hizmet tipi, yüksek hızlı, profesyonel, otomatik, zemin ayaklı otomatik delme makinası. Genişliği 500 mm'ye kadar kitap ve takvim delme için.
more..

RENZ HALKA TEL : Tel spiral A4 / A5

RENZ RING WIRE® Tel spiral kesme materyalleri in 3:1 ve 2:1
more..

RENZ HALKA TEL : Bobinler

RENZ RING WIRE® ciltleme bobinleri 3:1 ve 2:1 sistemde.
more..

RENZ HALKA TEL : XL bobinler

Daha az bobin değiştirme ile daha uzun çalışma olanağı ile üretkenliği arttırın.
more..

RENZ HALKA TEL : TEL SPİRAL AÇICI

Tüm RENZ RING WIRE® için güvenilir ve kolay el tel açma aygıtı
more..

RENZ HALKA TEL : RW home

Delme ve RENZ RING WIRE® ciltleme için 3: 1 giriş seviyesi masaüstü ev ürünleri. Evde az miktarda defterlerde kullanmak için.
more..

RENZ HALKA TEL : RW 360

Küçük ve orta ölçekli bir ofiste düzenli olarak kullanılmak üzere tasarlanmış giriş seviyesi ofis elle delme ve ciltleme makinesi.
more..

RENZ HALKA TEL : SRW 360

Küçük ve orta büyüklükteki ofiste düzenli olarak kullanılmak üzere tasarlanmış 3: 1 adımlı manuel delme ve ciltleme makinesi.
more..

RENZ HALKA TEL : Takvim Seti

Takvim setinde bir SRW 360 ve TC 20 bulunur. 3: 1 manuel delme ve ciltleme makinesi düşük hacimli düzenli kullanım için tasarlanmıştır.
more..

RENZ HALKA TEL : eco C 360

Küçük ve orta ölçekli bir ofiste düzenli olarak kullanılmak üzere tasarlanan başlangıç seviyesinde ofis elle delme ve ciltleme makinesi 2: 1 adım.
more..

RENZ HALKA TEL : Takvim askıları

Takvim askıları; - Form 2 - Euro hanger - Düz (RENZ KAS system)
more..

RENZ HALKA TEL : eco S 360

Küçük ve orta büyüklükteki ofiste düzenli olarak kullanılmak üzere tasarlanmış 2: 1 adımda manuel delme ve ciltleme makinesi.
more..

RENZ HALKA TEL : WBS 360

RENZ RING WIRE®'dan bağımsız olarak ø 5,5 mm - 38 mm (3/16 "- 1 1/2 inç) arasında kapama yapmak için, 360 mm genişliğe kadar manel kapatma makinesi.
more..

RENZ HALKA TEL : MBS Kıskaç

Tüm MBS bağımsız bağlama modülleri için MBS Kıskacı: WBS 360, PBS 340 ve CBS 340.
more..

RENZ HALKA TEL : ECL 360

Elektrik RENZ RING WIRE® kapama makineleri, çabaya gerek yok. Tel için kullanışlı bir çözüm, tüm ürünlerinizi 360 mm genişliğe kadar hızlı ve kolay bir şekilde bağlar.
more..

RENZ HALKA TEL : ECL 500

Elektrik RENZ RING WIRE® kapama makineleri, çabaya gerek kalmaz. Tele kullanıcı dostu bir çözüm, ürünlerinizin tümünü genişliği 500 mm'ye kadar hızlı ve kolay bir şekilde ciltler.
more..

RENZ HALKA TEL : ECL 700

Elektrik RENZ RING WIRE® kapama makineleri, çabaya gerektirmez. Tele kullanıcı dostu bir çözüm, tüm ürünlerinizi 700 mm genişliğe kadar hızlı ve kolay bir şekilde ciltleme.
more..

RENZ HALKA TEL : MOBI 500

Kitaplar, takvimler ve skip ciltleme için kullanıcı dostu, esnek, yarı otomatik RENZ RING WIRE® bağlama makinesi, en fazla 500 mm genişliğe kadar
more..

RENZ HALKA TEL : Autobind 500

Endüstriyel, yüksek hızlı, yarı otomatik üretim RENZ RING WIRE®, kitaplar, takvimler ve 500 mm genişliğe kadar atlama ciltleme için bağlama makinesi
more..

RENZ HALKA TEL : Autobind 700

Endüstriyel, yüksek hızlı, yarı otomatik üretim RENZ RING WIRE®, kitaplar, takvimler ve 700 mm genişliğe kadar atlama ciltleme için ciltleme makinesi.
more..

RENZ HALKA TEL : Autobind 500 HS

Endüstriyel, yüksek hızlı, yarı otomatik üretim RENZ RING WIRE®, kitaplar, takvimler ve 500 mm genişliğe kadar atlama ciltleme için delme makinesi.
more..

RENZ HALKA TEL : ABL 500

Endüstriyel, yüksek hızlı, tam otomatik üretim RENZ RING WIRE®, kitaplar, takvim ve en fazla 500 mm genişliğe kadar boşluklu ciltleme hattı.
more..

RENZ HALKA TEL : Inline 500

Endüstriyel, yüksek hızlı tam otomatik delme ve RENZ RING WIRE® ciltleme hattı, kitaplar, takvimler ve 500 mm genişliğe kadar boşluklu ciltleme için.
more..

Plastik Spiral : combinette

Küçük ve orta ölçekli bir ofiste düzenli olarak kullanılmak üzere tasarlanan başlangıç seviyesinde ofis manuel delme ve ciltleme makinesi.
more..

Plastik Spiral : combi S

Küçük ve orta boy ofislerde düzenli kullanım için tasarlanmış manuel delme ve ciltleme makinesi.
more..

Helezon & Spiral : SPB 360

Manuel sıkma ve kesme ile manuel delme ve elektrikli ekleme makinesi. Küçük ve orta ölçekli bir ofiste düzenli olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
more..

Laminasyon : Laminasyon kılıfları

Yüksek kaliteli polyester malzemelerden üretilen yüksek kaliteli RENZ laminasyon kılıfları. Bu kılıflar belgelerinizi korurken görüntüsel olarak derin ve canlı renk katacaktır. Köşeleri yuvarlatılmış çeşitli formatlarda mevcuttur.
more..

Laminasyon : Laminasyon silindirleri

Yüksek kaliteli polyester malzemelerden üretilen yüksek kaliteli RENZ laminasyon filmleri. Bu filmler belgelerinizi korurken herhangi bir görüntüye derin ve canlı renk katacaktır.
more..

Aksesuarlar : Arka kapaklar

Değişik renk ve ebatta yüksek kaliteli arka kapaklar
more..

RENZ HALKA TEL : SRW 360 comfortplus

YENİ! 3: 1, elektrikli masaüstü delme ve her çeşit kitap ve takvim üretimi için RENZ RING WIRE® ciltleme makinesi. Her ebattan küçük ve orta hacimli belgeleri hızlı ve kolay bir şekilde üretmek üzere tasarlanmıştır.
more..

RENZ HALKA TEL : eco 360 comfortplus

YENİ! 2: 1 adım, elektrikli masaüstü delme ve her çeşit kitap ve takvim üretimi için RENZ RING WIRE® ciltleme makinesi. Her ebattan küçük ve orta hacimli belgeleri hızlı ve kolay bir şekilde üretmek üzere tasarlanmıştır.
more..

RENZ HALKA TEL : Inline 500 Compact

Kitap ve takvimler için otomatik delme ve ciltleme makinesi.
more..

Helezon & Spiral : TCB – Total Cut & Bend

Dual Sided cut and bending unit for the full range of plastic coil diameters from 6 mm up to 50 mm - with the same bending heads!
more..

Helezon & Spiral : TKB – Total Koil Binder

One machine with two modes of coil insertion that can handle coil diameters from 6 to 50 mm.
more..

Helezon & Spiral : NCF6 Concept Former

Automatic coil forming machine. Produces the full range of diameters up to 30 mm and a wide range of pitches.
more..

Laminasyon : Lamigo A4

NEW! Availability end of February 2017! Protect and finish your important documents in perfect quality. The RENZ 4RSH-technology guarantees an extremely short heating-up time of just 30 seconds and a perfect transport with four rolls which ensures an excellent laminating result. The new RENZ LAMIGO series offers elegant design and an impressive performance at the best price for your office or home.
more..

Laminasyon : Lamigo A3

NEW! Availability end of February 2017! Protect and finish your important documents in perfect quality. The RENZ 4RSH-technology guarantees an extremely short heating-up time of just 40 seconds and a perfect transport with four rolls which ensures an excellent laminating result. The new RENZ LAMIGO series offers elegant design and an impressive performance at the best price for your office or home.
more..

Laminasyon : Lamigo A3 PRO

NEW! Availability early May 2017! Protect and finish your important documents in perfect quality. The RENZ 4RSH-technology guarantees an extremely short heating-up time of just 45 seconds and a perfect transport with four rolls which ensures an excellent laminating result. The new RENZ LAMIGO series offers elegant design and an impressive performance at the best price for your office or home.
more..

UV Coating : Argos F400 v.4

Argos F400 v.4 High speed UV Flood Coater using conventional lamp system. UV coating provides a protective layer which adds value to any printed document protecting it from scratching and fingerprints. UV Coating increases the vibrancy and richness of colour of the printed document.
more..

UV Coating : Argos F400 V.4 LED

F400 V.4 LED High speed UV Flood Coater using LED lamp system. UV coating provides a protective layer which adds value to any printed document protecting it from scratching and fingerprints. UV Coating increases the vibrancy and richness of colour of the printed document.
more..